Showbiz

Të burgosurit i dërgojnë letra aktores së famshme të "Fifty Shades Of Grey”: E frikshme...

Shkruar nga Liberale

Të burgosurit i dërgojnë letra aktores së famshme

Dakota Johnson ka zbuluar se merr letra nga të burgosurit. Aktorja e famshme 34-vjeçe, e ‘Fifty Shades Of Grey”, tha se këto letra nuk janë aspak normale.

ku edhe bëri këtë zbulim. "Unë marr letra vetëm nga burrat në burg dhe gjëra shumë të çuditshme në postim", tregoi ajo.

“Dikush tha se ishte fëmija im dhe partneri im, duhet ta dijë që unë kam një fëmijë 7 vjeç… Unë mendoj se ata po përpiqeshin të thoshin se fëmija ishte i imi dhe i Dakota Johnson dhe se ne kishim këtë bebe teksa po xhironim filmin e parë “Fifty Shades Of Grey”. Të themi të vërtetën u revoltuam. Ishte paksa e frikshme”, tregoi ajo.

Duke folur për serialin “This is Us”, aktorja u shpreh: "Njerëzit ende vijnë tek unë për të më përqafuar dhe për të më thënë se shfaqja ka ndryshuar jetën e tyre. Si u dha atyre një formë katarsisi. Nuk e dija se do të kishte një ndikim të tillë. Ishte vërtet e mrekullueshme."

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH