Showbiz

"Takimi im për sonte", kush po e shoqëron Ilnisën për darkë? (FOTO)

Shkruar nga Liberale

"Takimi im për sonte", kush po e shoqëron Ilnisën

Gazetarja Ilnisa Agolli ka marrë mjaft vëmendje pas daljes nga Big Brother Vip, pasi krijoi dhe lidhjen e saj të dashurisë me Meritonin brenda shtëpisë. 

Ish-konkurretja e BBV ka ndarë një fotografi në rrjete sociale, teksa krahë saj shfaqet e bija, Anais.

“Takimi im për sonte”- shkruan ish-banorja, e cila mesa duket po shijon një darkë me të bijën. 

"Takimi im për sonte", kush po e shoqëron Ilnisën

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH