Showbiz

I drithen buzët dhe shpërthen në lot! Çfarë i ndodhi Gracianos?

Shkruar nga Liberale

I drithen buzët dhe shpërthen në lot! Çfarë i ndodhi

Graciano Taganu bë përsëri pjesë e formatit të ‘BBV3’, dhe pse u eliminua njëherë prej tij. Me rikthimin e tij në format Graciano ka arritur të ‘rrëmbejë’ një vëmendje të gjerë prej publikut, teksa herë pas here është shfaqur duke krijuar dinamika ngjarjesh, debate dhe shumë gjëra të tjera në shtëpinë më të ndjekur.

I drithen buzët dhe shpërthen në lot! Çfarë i ndodhi

Por çdokush i ka ato momentet e veta të vështira në jetë. E siç duket Graciano nuk ka mundur ti fshehi më këto ‘probleme’.

Pasditen e sotme, teksa në sfond dëgjonte një baladë të mrekullueshme të këngëtarit të mirënjohur Alban Skënderaj, banori nuk i ka përmbajtur dot lotët dhe ka nisur të qajë teksa njëkohësisht këndon duke iu dridhur buza…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH