Showbiz

Surprizë! Moderatorja e njohur në pritje të ëmbël

Shkruar nga Liberale

Surprizë! Moderatorja e njohur në pritje të ëmbël

Liesa Haxhiasllani ka ndarë një lajm të mrekullueshëm me ndjekësit e saj mbrëmjen e sotme: së shpejti do të bëhet mama.

Ajo ka ndarë në llogarinë personale të Instagram-it disa fotografi tepër të ëmbla teksa shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Mes fotografive ajo ka ndarë dhe një tjetër imazh të bukur teksa shfaqet dorë për dore me partnerin e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Liesa Haxhiasllani (@liesa_haxhiasllani)

Sakaq, nga komenti i Kiarës e cila shkruan: “Nuk mund të them se çfarë është por Luna do të bëhet me një best friend“, kuptohet që gjinia e bebit është zbuluar por çifti ka vendosur të mos e ndajë me publikun. Mbetet për t’u parë…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH