Showbiz

‘Surprizë’, kantautori i njohur i jep fund beqarisë, kurorëzon dashurinë me ‘gjysmën e tij’

Shkruar nga Liberale
‘Surprizë’, kantautori i njohur i jep fund beqarisë,

Këngëtari dhe kantautori i njohur, Irkenc Hyka, do të kurorëzojë sot dashurinë në një dasmë që pritet të jetë madhështore.

Hyka prej vitesh është i lidhur dhe vitin e kaluar u bë baba për herë të parë. Mësohet se këtë të martë ai do t’i japë fund beqarisë në një ceremoni që do të zhvillohet në një nga lokalet më luksoze në Tiranë.

Këngëtarë të ftuar specialë të mbrëmjes do të jenë Sinan Hoxha dhe Artjola Toska dhe çifti do të festojnë ditën më të veçantë të dashurisë së tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH