Showbiz

Surprizë! Ja çfarë organizoi Big Brother për Heidin dhe Romeon (Video)

Shkruar nga Liberale

Surprizë! Ja çfarë organizoi Big Brother për Heidin dhe

'Vëllai i Madh’ surprizoi çiftin Heidi-Romeo në ‘Prime-n’ e djeshëm.

Ai e dërgoi çiftin në një suitë ku mund të kalonin çaste të bukura dhe romantike me njëri-tjetrin larg banorëve të tjerë të shtëpisë.

I pyetur rreth surprizës, Juli u shpreh me nota ironie se:

Kam një hall tjetër, çdo bëjë Meritoni pa Romeon.”

Sakaq, çifti nëse do të kishte dëshirë mund të lejonte banorët e tjerë që të hynin në dhomën e tyre, e me ta për pak çaste u bashkua dhe Egla, Graciano dhe Juli teksa zhvilluan biseda të ndryshme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH