Showbiz

Suprizohet nga i dashuri italian në studio, reperi i shpreh dashurinë në shqip modeles ish-banore të BBV

Shkruar nga Liberale

Suprizohet nga i dashuri italian në studio, reperi i shpreh dashurinë

Jori Delli ish-banorja e “Big Brother VIP”, është surprizuar në studio nga i dashuri i saj, reperi italian Fred De Palma.

Sipas saj ai “nuk vjen pa lekë”, ndaj modelja e habitur nga surpriza e partnerit të saj përmes videocall-it,  pyeti atë nëse e kanë paguar për tu shfaqur në television apo jo!

“Si ia dolën të të bindin? E keni paguar?”, tha Jori duke qeshur.

Suprizohet nga i dashuri italian në studio, reperi i shpreh dashurinë


Përmes një videocall në studion e “Top Arena”, i ka shprehur dashurinë modeles.

“Të dua!”- i tha ai në shqip.

Nga ana tjetër astrologia Meri Shehu e cila i bëri parashikimin e horoskopit të shenjës së reperit i cili është Akrep.

“Janë shumë të fortë. Janë shumë ambicioz, sensuale dhe bëjnë shumë fëmijë dhe shumë lekë. A ka lekë i dashuri jot? De Palma këtë muaj do bësh shumë pra”, tha Meri, ndërsa Jori shpërthej në të qeshura nga pyteja e astrologes dhe nga mënyra sesi ajo fliste gjuhën italiane.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH