Showbiz

"Striptiste, ku*va, të paafta"/ Ronela Hajati iu përgjigjet atyre që e shajnë, Reagon TAYNA!

Shkruar nga Liberale

"Striptiste, ku*va, të paafta"/ Ronela Hajati iu përgjigjet

Këngëtarja Ronela Hajati ka vendosur disi më ndryshe këtë 8 mars.

Në një insta story ku ka bërë tag disa nga koleget e saj këngëtare, ajo i ka përgëzuar ato pë punën e mirë që bëjnë dhe për forcën që tregojnë përballë atyre që i shajnë dhe ofendojnë.

“Asnjë nga ju nuk është llasticë sepse ka parë gjëra të tmerrshme gjatë këtij udhëtimj”, shkruan ajo. Ky publikim i Ronelës u përkrah edh enga Këngëtarja TAYNA e cila i bëri repost postimit të saj.

"Striptiste, ku*va, të paafta"/ Ronela Hajati iu përgjigjet

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH