Showbiz

"Stop viktimizimit"/ Juli nis "fushatën e ndërgjegjësimit" dhe i tregon Rozës se për kë e ka

Shkruar nga Liberale

"Stop viktimizimit"/ Juli nis "fushatën e

Vesa dhe Juli kanë shkruar në tokë sloganin “Stop Viktimizimit” për disa nga banorët e shtëpisë. Kjo gjë u komentua shumë nga banorët e tjerë, se për cilët persona bëhej fjalë. Gjatë një bisede mes Julit dhe Rozës, kjo e fundit ka dhënë mendimin e saj rreth banorëve që mund t’ju jetë drejtuar mesazhi.

Roza: Për kë e ka Vesa specifikisht?

Juli: E kam unë, unë i thashë Vesës.

Roza: Po ti për e ke?

Juli: Për ata që viktimizohen.

Roza: Françeska?

Juli: Romeo, Heidi, Françeska, Egla.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH