Showbiz

Spektakli nis me batuta/ Ledioni-Manushit: Shyqyr që s’ka “q” që të ngatërrohesh

Shkruar nga Liberale

Spektakli nis me batuta/ Ledioni-Manushit: Shyqyr që s’ka

Një tjetër i ftuar në spektaklin e djeshëm të “Top Arena” ka qenë dhe moderatori i edicionit të tretë të “BBV”, Ledion Liço.

Ky i fundit sapo hyri në studio, e nisi me pelën ndaj Manushit duke e ngacmuar me batuta këtë të fundit për ngatërresat që ai bën me gërmën “q”.

Duke përfituar gjithashtu, pasi Manushi ngatërroi mbiemrin e Eglës duke ia thënë Cena, dhe jo Ceno.

“Më vjen mirë që mallkimi i mbiemrit të Eglës vazhdon të të përndjekë, por më vjen mirë që nuk ka asnjë “q” që ti të ngatërrohesh”, tha Ledioni.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH