Showbiz

Sokoli futet në furrë dhe ha mishin e fermerëve, Dijonisi e fton për darkë: Hajde te baba

Shkruar nga Liberale

Sokoli futet në furrë dhe ha mishin e fermerëve, Dijonisi e fton

Sokoli është shfaqur sërish në kuzhinë, teksa fermerët po drekonin.

Ndërkohë, Dijonisi e “ftoi” Sokolin që t’i bashkohej.

“Ferma VIP”, Sokoli futet në furrë, "ha” mishin e fermerëve
“Hajde te baba”, i tha ai.

Sokoli është kthyer në macen më të komentuar dhe të njohur, teksa shpesh herë ka bërë edhe rrëmuja në kuzhinë. Më herët, ai hëngri mishin e fermerëve, teksa herë pas here vërtitet në çdo ambient të “Ferma VIP”.

Ferma Vip 1 dhe Ferma Vip 2 janë kanalet e paltformës Tring ku mund të ndiqni 24 orë në shtatë ditë të javës çdo gjë që ndodh brenda rrethimit të Fermës VIP.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH