Showbiz

“Skizofrene”/ Plas keq mes Erjolës dhe Ilnisës: Do kishe përfunduar në polici…

Shkruar nga Liberale

“Skizofrene”/ Plas keq mes Erjolës dhe Ilnisës: Do kishe

Një debat i ashpër ka ndodhur mëngjesin e sotëm mes Erjola Doçit dhe Ilnisa Agollit. Kjo e fundit ishte duke bërë për të ngrënë në kuzhinë kur pranë saj shkoi edhe moderatorja për të skuqur vezë.

Gazetarja në një moment me tiganin e saj i shtyn Erjolës tiganin që e kishte në zjarr. E këtu nisi debati ku nuk munguan as ofendimet.

Pjesë nga debati:

Erjola: Avash se më shtyve tiganin, deshe me më djegë? O skizofrene

Ilnisa: Ça the?


Erjola: Skizofrene, se një njeri që do me të djegë me vaj i tillë është

Ilnisa: Ça the?


Erjola: Po ik o Ilnisa më lë rehat

Ilnisa: Ça the? Sheh ndonjë pasqyrë duke parë veten?

Erjola: Jo, mos i imito fjalët që të thashë unë dje po i flet vetes

Ilnisa: Si nuk të vjen turp

Erjola: Po ik se me ty nuk rrihet, nuk hahet, nuk pihet, më lë rehat tani

Ilnisa: Kujdes se po gatuar, shiko se si më bëre

Erjola: Po të dojë e shtyn tiganin e ty, po shtyu timin. Po të më kishte rënë vaj mua, e shihje ti

Ilnisa: Ça, ça?

Erjola: Të më kishte rënë vaj mua, e shihje ti si do fluturoje. Edhe në polici shkoje, veç një pikë vaj të më binte

Ilnisa: Ashtu siç më ra mua

Erjola: Po ik moj se më shtyve tiganin, se është i rrëshqitshëm

Ilnisa: Nuk ka kamera këtu? Hipokritja më e madhe, po si nuk ke turp

Erjola: Po ik moj se ti edhe në bukë do sherr, po ik pash Zotin

Ilnisa: Do protagonizëm zemra e vogël

Erjola: Protagonizëm do ti se nuk të fola. Erdhe këtu duke hedh kunja

Ilnisa: Çfarë neveri

Erjola: Foli vetes neveri

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH