Showbiz

S’ke cipë! Njeri i keq! AGRAVON debati midis Erjolës dhe Romeos

Shkruar nga Liberale

S’ke cipë! Njeri i keq! AGRAVON debati midis Erjolës dhe Romeos

Siç është parë tashmë, Romeo është një ndër konkurrentët e ‘BBV3’ që ka urrejtje ndaj banorëve të tjerë dhe përfshihet në shumë debate të ndodhura brenda shtëpisë.

Një debat i ashpër ka ndodhur pak momente më parë mes tij dhe Erjolës, ku Erjola është drejtuar me një ton tepër të lartë dhe me fjalë të papërshtatshme nga të dyja palët.

Erjola: Mëso ndonjë fjalë të re!

Romeo: E ke të ligën në kokë. Ai llojë njeriu je, kaq e pafytyrë je!

Romeo: Shpresoj të të zëri gjumi natën. Ti ske fytyrë. Ik tani, njeri i keq.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH