Showbiz

“S’kam njeri tjetër jashtë, vetëm te ajo e kam mendjen! Jam në merak se…”/ Egla Ceno e shqetësuar për nënën e saj

Shkruar nga Liberale

“S’kam njeri tjetër jashtë, vetëm te ajo e kam

Teksa po qëndronte e vetme, Egla Ceno ka shpërthyer në lot në shtëpië e “Big Brother VIP”.


“Çfarë ke”? e pyeti Graciano, ndërsa aktorja është shprehur e shqetësuar për nënën e saj, pasi sipas banores e ëma është i vetmi person që ajo ka jashtë shtëpisë sepse vëllezërit nuk ndodhen në Shqipëri.

“Kam merak për mamin, mos janë shqetësuar edhe vëllezërit. S’kam njeri tjetër jashtë, vetëm atë kam. Ajo është vetëm. Vetëm te ajo e kam mendjen, 3 muaj vetëm. Unë kujdesem për atë, jam unë mami i mamit tim në këtë rast. Jam në merak se s’kam as vëllezërit këtu”- tha Egla, ndërsa balerini e përqafoi duke i thënë që e do shumë dhe nuk duhet të shqetësohet sepse nëna e saj është mirë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH