Showbiz

"Sikur ke arritur majën e malit", Kledi Kadiu feston ditëlindjen, s'do ta besoni sa vjeç mbush balerini

Shkruar nga Liberale
"Sikur ke arritur majën e malit", Kledi Kadiu feston

Balerini i njohur dhe shumë i suksesshëm shqiptar, Kledi Kadiu, sot feston ditëlindjen.

Mund t'iu duket çudi, por Kledi Kadiu mbush sot plot 50 vjeç dhe për këtë përvjetor ka bërë një postim në rrjetet sociale, ndërsa ka marrë urime të shumta nga miqtë e të afërmit.

“Të mbushësh të 50-at është si të arrish në majën e një mali: pamja është spektakolare dhe ka ende shumë terren për të eksploruar. Faleminderit të gjithëve për urimet”, shkruan Kledi Kadiu.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH