Showbiz

Si po e përjeton shtatzëninë? Evi Reçi tregon problemet që ka hasur (FOTO)

Shkruar nga Liberale

Si po e përjeton shtatzëninë? Evi Reçi tregon problemet

Evi Reçi ka realizuar një ask në rrjete sociale, ku ka folur për shtatzaninë e saj.

Një nga ndjekësit e ka pyetur se si po i shkon dhe e ka patur simptoma lodhje, teksa Evi i është përgjigjur:

“Ne fillim kam pasur shume perzierie por Jo te vjella, edhe uje me jepte bezdi, plus aromat. Ndersa tani gjendja eshte stabilizuar”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH