Showbiz

“Shumë i pasur, por…” Roza Lati flet për herë të parë për babain e foshnjës që abortoi

Shkruar nga Liberale
“Shumë i pasur, por…” Roza Lati flet për herë
Roza Lati, një nga personazhet e njohur të showbizit shqiptar, është gjithashtu një nga personazhet e preferuar nga publiku ne Bog Brother VIP3.

 

Së fundi Roza deklaroi se ajo kishte abortuar një fëmije, dhe se ky vendim e kishte mërzitur shumë, dhe prandaj kishte vendosur të hyntë në Big Brother , për të nisur një kapitull të ri në jetën e saj.

 

Pas rrëfimit ajo nuk dha detaje për babain e fëmijës, mirëpo sot, ajo tregoi se ai ishte shumë i pasur dhe inteligjent , por gjithashtu shume i hallakatur.

  

 

 

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH