Showbiz

Shtrohet dreka e Bajramit, banorët e Big Brother urojnë të gjithë besimtarët

Shkruar nga Liberale

Shtrohet dreka e  Bajramit, banorët e Big Brother urojnë të

Banorët e Big Brother uruan të gjithë besimtarët me rastin e Fiter Bajramit.

 

Sot në shtëpi u shtrua dreka me rastin e Bajramit dhe banorët shprehën urimet e tyre.

Banorët nuk agjëruan gjatë muajit të ramazanit, por ata gjetën rastin që sot të urojnë dhe të festojnë me të gjithë që po i ndjekin nga ekrani.

 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH