Showbiz

“Është sulltan…”, djali i Gaz Ujkashit flet për qëllimet e babait të tij!

Shkruar nga Liberale

“Është sulltan…”, djali i Gaz Ujkashit flet

Javën e kaluar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektaklit arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm. 18 banorë u bënë pjesë e shtëpisë më të famshme në vend dhe kanë nisur rrugëtimin e tyre më të ri.

I ftuar ditën e sotme në “Shqipëria Live” me Erjona Rusin dhe Arjon Muçën ka qenë  Rei Ujkashi, djali i njërit prej banorëve, Gazmend Ujkashit. Ai ka folur se si e shikon lojën e babait të tij dhe tregon s eqëllimi i Gazit është të fitojë.

Erjona: Ka hyrë me aprovimin tënd apo pa aprovimin tënd? 

Rei: Me aprovimin tim dhe gjithë familjes… ai është njeri që në media ka qenë aktiv dhe është shumë social dhe gjithë natyrën që ka treguar edhe jashtë ashtu është

Erjona: Po luan babi apo është i vërtetë?

Rei: Ai është vet ai, lojën e ka dhe në jetën e përditshme edhe me ne në familje 

Erjona: Për çfarë ka hyrë?

Rei: Për të fituar, ai është sulltani i shtëpisë kshu që do fitojë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH