Showbiz

Është shtatzanë Jonida Vokshi? Aktorja zbulon të vërtetën (Foto)

Shkruar nga Liberale

Është shtatzanë Jonida Vokshi? Aktorja zbulon të

Jonida Vokshi ka realizuar një ask me ndjekësit në rrjete sociale.

Një prej tyre i ka bërë një pyetje paksa rreth shtatzënisë, të cilës Jonida nuk ka hezituar t’i përgjigjet.

“Qyqjaaa”-ka shkruar ajo, duke hedhur kështu poshtë zërat.

Kujtojmë se Jonida është nënë e një vajze dhe një djali të vogël.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH