Showbiz

"Është me nerva..."/ Gloria stepet për të bërë xhiro me gomarin: Do të më sakatoj mua

Shkruar nga Liberale

"Është me nerva..."/ Gloria stepet për të

Brownie është një nga kafshët më të dashur për fermerët e "Ferma Vip".

Gloria shprehu dëshirën e saj për të bërë xhiro me gomarin, por u step sepse u tremb prej tij.

Më pas Valeri i erdhi në ndihmë dhe e shoqëroi atë teksa Gloria shëtiste mbi gomar në ambientet e fermës.

“Është me nerva Brownie, se me qejf e kisha të bëja xhiro me të. Po sikur të iki dhe të më sakatoj mua? Valer mund të më ndihmosh të hipi mbi të sepse mund të ik”, tha Gloria.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Ferma VIP Albania (@fermavip.al)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH