Showbiz

Shoku i dhomës ndan "sekretin e errët": Brad Pitt nuk lahej për ditë të tëra!

Shkruar nga Liberale

Shoku i dhomës ndan "sekretin e errët": Brad Pitt nuk lahej

Jason Priestley, shoku me të cilin aktori me famë botërore, Brad Pitt ndante dhomën vite më parë, ka rrëfyer një "sekret të errët" për aktorin. Ai ka treguar se kur ata jetonin bashkë, Brad Pitt rrinte me ditë të tëra pa bërë dush.  

Ai e tregoi historinë në emisionin “Live with Kelly and Mark”, ku reflektoi mbi kohën e shkurtër që jetonuan së bashku, para se Pitt të bëhej i famshëm.

Priestley tha se ata shpesh luanin një lojë për të parë se kush prej tyre mund të rrinte më shumë kohë pa u larë. Dhe siç rezulton, Jason tregoi se kishte një fitues në këtë lojë, që ishte pikërisht Brad Pitt.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH