Showbiz

Shokon artistja: Babi më goditi kur i thashë për bashkëpunimin me Noizyn! Për kë bëhet fjale?

Shkruar nga Liberale

Shokon artistja: Babi më goditi kur i thashë për

Këngëtarja tha se kur i ka treguar të atit që do të bashkëpunonte me reperin Noizy, ai e ka qëlluar me shuplakë.

Bëhet fjalë për Baby G e cila tha se kjo ishte hera e parë në jetë që ai bënte këtë veprim ndaj saj.

Pjesë nga biseda:

Baby G: E mbaj mend kur i kam treguar babit se Noizy më ka shkruajtur për të kërcyer në klipin e tij. Babi më ka gjuajtur me shpullë për herë të parë dhe të fundit.

Gloria: Mua babi nuk më gjuajtur kurrë, por mami më ka mbytur, kthehej në shtëpi dhe “John Cena”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH