Showbiz

'Shkak papastërtia në kuzhinë'/ Fationi debat të ashpër me Eglën: Merr ilaçe në qoftë se ke probleme

Shkruar nga Liberale

'Shkak papastërtia në kuzhinë'/ Fationi debat të

Prishja e ushqimit dhe papastërtia në kuzhinë ka shkaktuar debat të ashpër mes Eglës dhe Fatjonit.

Debati me tone të ashpra ka agravuar deri në momentin që banorja e Big Brother VIP i tha Fatjonit që të marrë ilaçe nëse ka probleme.

Egla: Kujdes me tonin!

Fatjoni: Kujdes ti me tonin që ta ul edhe unë. Po e ngrite, e ngre tre herë.

Egla: Merr ilaçe në qoftë se ke probleme. Me Eglën duhet të kesh kujdes tonin nëse do të flasësh.

Fatjoni: Të marr ilaçe?

Egla: Po, nëse ke probleme. Po të flas qetë.

Fatjoni: E dëgjuat për ilaçet (i drejtohet banorëve)

Pas këtij debati Egla ka nisur të flasë me Romeon, i cili është përgjegjës për pastërtinë në kuzhin, për të sqaruar të gjithë situatën.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH