Showbiz

Së shpejti një dasmë në horizont/ Buci tregon detajet

Shkruar nga Liberale

Së shpejti një dasmë në horizont/ Buci tregon detajet

Buci, një ish-konkurrent i ‘BBVK’ ditën e sotme ka bërë një deklaratë shumë të fortë ku ka treguar se së shpejti do të bëjë një dasmë bashkë me partneren e tij Veronën.

Nuk dihet ende data e dasmës, por sipas Bucit, është e sigurtë se këtë vit do të ketë dasmë.

“Njëherë jam duke marrë veten, por shumë shpejt do të caktoj edhe datën e martesës”-ka deklaruar ai.

Dhe pse marrëdhënia e dyshes pati një ‘krisje’ kur Buci ishte pjesë e garës, duket se pas daljes nga formati dyshja i kanë sheshuar diferencat mes tyre.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH