Showbiz

‘S’di të flasësh, ke frikë nga vetja’/ Romeo debat me Rozën

Shkruar nga Liberale

‘S’di të flasësh, ke frikë nga vetja’/ Romeo

Debat me tone të larta është transmetuar mbrëmjen e së hënës mes dy konkurrentëve të ‘BBV3’. Bëhet fjalë për Romeon dhe Rozën, dy prej banorëve që shpeshherë janë parë të debatojnë me njëri-tjetrin.

Debati lindi nga një pyetje që Romeo i drejtoi Rozës: ‘Nëse del keq që këtu a do të ndikojë tek puna jote jashtë?’, dhe sipas tij ai nuk mori një përgjigje prej saj.

‘Sa larg jemi ne zemra, oho, s’di ti të flasësh shpirti, ke frikë nga vetja’- i’u drejtua Romeo-Rozës.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH