Showbiz

Sara nuk është MISS/ Françeska i nxjerr të palarat: Është një gënjeshtare e vogël që gënjen për çdo gjë!

Shkruar nga Liberale

Sara nuk është MISS/ Françeska i nxjerr të palarat:

Gjatë një bisede të zhvilluar ditën e sotme mes Fationit dhe Françeskës, kjo e fundit ka deklaruar se Sara ka gënjyer për shumë gjëra brenda shtëpisë së ‘BBV3’.

Sara nuk është MISS/ Françeska i nxjerr të palarat:

Sipas Françeskës, Sara nuk ka fituar ‘Miss Globe Shqipëria’, dhe për këtë ajo është e sigurt sepse përpara se të hynte brenda shtëpisë së ‘BBV3’ ka kërkuar lidhur me Sarën.

Sara nuk është MISS/ Françeska i nxjerr të palarat:

‘U bë Sara të flasi për mua? Aman! E di sa gënjen Sara? E para se s’ja kam thënë se nuk dua ta nxjerr keq tek banorët, ajo ka thënë që: ‘Kam fituar dy ‘Miss-a’, ajo nuk ka fituar ‘Miss Globe Shqipëria’ sepse unë kam kërkuar për Sarën përpara se të vija.

Sara nuk është MISS/ Françeska i nxjerr të palarat:
Thjesht ja kanë vënë titullin, kështu ‘hec’ por që të futet në konkurs të konkurrojë dhe të fitojë nuk ka shans! Po ajo gënjen, është një gënjeshtare e vogël që gënjen për çdo gjë!’- ka thënë ajo.

Sara nuk është MISS/ Françeska i nxjerr të palarat:

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH