Showbiz

Sara Gjordeni zbulon arsyen e hatërmbetjes me Meritonin! Ja si qëndron e vërteta...

Shkruar nga Liberale

Sara Gjordeni zbulon arsyen e hatërmbetjes me Meritonin! Ja si qëndron

Sara dhe Bardhi teksa ishin ende banorë të shtëpisë u panë të kenë afrimitet me Meritonin, ku ky i fundit kishte miqësi me Bardhin jashtë shtëpisë.

Ndërkohë, teksa komentoi afrimitetin mes Meritonit dhe Françeskës ku kjo e fundit u bë shkak i daljes së Sarës nga shtëpia, ish-banorja tha tha:

‘Mendoj që Meritoni duhet të respektonte porosinë e vetme të Bardhit. Ata janë miq dhe jashtë. Bardhi i ka kërkuar të lutem ma nxirr Francësken ndërkohë ai është afruar me atë. Unë dhe Bardhi e kemi parë me skepticizëm jashtë. Na ka habitur ky qëndrimi i Meritonit…’

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH