Showbiz

Sara Gjordeni reagon për sulmet e bëra ndaj Heidit! Ja çfarë thotë ajo (Foto)

Shkruar nga Liberale

Sara Gjordeni reagon për sulmet e bëra ndaj Heidit! Ja

Pothuajse të gjithë banorët në BBV janë përfshirë në debate të ashpra me njëri-tjetrin, e ndërsa së fundmi një vëmendje të një publiku mjaft të gjerë ka patur dhe ‘sulmi’ që Heidi ka marrë nga disa prej banorëve të shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri. Lidhur me këtë ‘sulm’ ka reaguar dhe ish-banorja, Sara Gjordeni, e cila i ka dalë në mbrojtje Heidi.

Sara Gjordeni reagon për sulmet e bëra ndaj Heidit! Ja

Nëpërmjet një postimi në llogarinë e saj personale të Instagramit, duke ndarë momente të banorëve që i sulen Heidit, Sara thotë: “E vetmja gjë që i uroj Heidit është të bëjë durim dhe të mos marrë impulsiviteti siç mi erri mua sytë sepse s’kam aq vetëkontroll. Vajzat në këtë edicion janë bullizueset më të mëdha që ka parë historia e ekranit shqiptar dhe kjo video flet vetë. Jam e lumtur që përveç debatit me Françeskën, vetëm unë dhe Heidi nuk ofenduam kurrë në atë shtëpi as vendosëm epitete! #MeHeidin

Sara Gjordeni reagon për sulmet e bëra ndaj Heidit! Ja

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH