Showbiz

Sara Gjordeni në pritje të ëmbël, por shikoni si e uron VJEHRRA, dëshiron që BEBI t'i ngjajë...(FOTO)

Shkruar nga Liberale

Sara Gjordeni në pritje të ëmbël, por shikoni si e uron

Sara Gjordeni dhe Bardhi Idrizi së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë. Lajmin e ëmbël e zbuluan vetë ata pak javë më parë, duke marrë dhe urime të shumta nga miqtë, të afërmit por edhe ndjekësit.

Së fundmi ishte Sara ajo që ka ndarë me fansat urimin e veçantë që nëna e këngëtarit, pra vjehrra Selvia i ka bërë asaj për bebin që po pret. 

Sara Gjordeni në pritje të ëmbël, por shikoni si e uron

Në urimin e bënë, nëna e partnerit të saj ka treguar se zgjuarsia, guximi, urtësia, besnikëria, besimi janë disa nga anët pozitive që ajo dëshiron që bebi ti trashëgojë nga dy prindërit e tij.

Sara Gjordeni në pritje të ëmbël, por shikoni si e uron

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH