Showbiz

Sara Gjordeni dhe Bardhi, prindër së shpejti?

Shkruar nga Liberale

Sara Gjordeni dhe Bardhi, prindër së shpejti?

Në media po bëhet me dije se është konfirmuar fakti se Sara Gjordeni është në pritje të ëmbël.

Sara dhe Bardhi pritet të bëhen prindër për herë të parë.

Ky është një lajm i papritur për publikun, pasi kujtojmë se Sara Gjordeni ka qenë në qendër të kritikave që nisja edicionit.

Ndonëse Sara është shprehur shumë shpesh brenda shtëpisë se ka shumë dëshirë të krijoj familje, madje ata kanë zgjedhur edhe numrin e fëmijëve që do bëjnë.

Kujtojmë se brenda shtëpisë së “Big Brother”, Sara “tronditi” partnerin e saj pasi i ka treguar këngëtarit se ka humbur një fëmijë. /ZoneVip.al 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH