Showbiz

Sara Gjordeni bën deklaratën e FORTË: Këta miq janë shitur me lekë për të më sulmuar..!

Shkruar nga Liberale

Sara Gjordeni bën deklaratën e FORTË: Këta miq

Sara Gjordeni ka qenë e ftuar në “Natën me Aulonën”, dje ku ka folur për disa detaje nga jeta e saj personale. 

Modelja ka treguar se kur ka dalë nga shtëpia e "Big Brother Vip3" është zhgënjyer nga kolegët dhe miqtë e saj.

Ajo ka treguar se ka patur me të gjithë raporte shumë të mira, por pasi ka dalë nga BBV, ka zbuluar se ata miq e kolegë e kanë sulmuar, madje sipas saj janë shitur kundrejt lekëve për ta sulmuar atë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH