Showbiz

Sara Gjordeni bën deklaratën e fortë: Jam në proces gjyqësor me 2 persona

Shkruar nga Liberale

Sara Gjordeni bën deklaratën e fortë: Jam në proces

Sara Gjordeni është mes ish-banorëve që po merr pjesë në natën finale të Big Brother Vip. Në tapetin e kuq ajo është shfaqur e vetme pa partnerin e e saj, Bardhin. Megjithatë, Sara është përballur me disa pyetje nga gazetarët pak para nisjes së spektaklit të sotëm, ku deklaroi se ka nisur një proces gjyqësor me dy persona të cilët i kanë sulmuar atë dhe Bardhin, pa përmendur emra.

A sa mirë që bëhet kjo pyetje se i bie që janë të ndërgjegjshëm njerëzit që unë mund ta bëj këtë gjë, sepse e meritoj ta bëj këtë gjë?

Aktualisht jam me dy persona me fillimet e një procesi gjyqësor. Me dy persona që e kishin marrë shumë seriozisht këtë sulmin. Njerëz me të cilët unë kam punuar.

Jo, absolutisht jo. Por ka njerëz që e kanë tepruar jashtëzakonisht shumë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH