Showbiz

Sara-Endrik folën për lidhjen e tyre/ Reagon partnerja e tij...

Shkruar nga Liberale

Sara-Endrik folën për lidhjen e tyre/ Reagon partnerja e tij...

Gjatë Prime-it të djeshëm u diskutua gjerësisht mbi marrëdhënien që kanë pasur para 9 vitesh Endriku me Sarën. Secili prej tyre dha versionin personal të historisë, në dhoma të ndryshme që u dëgjua nga të gjithë banorët.

Sara-Endrik folën për lidhjen e tyre/ Reagon partnerja e tij...

Sara ishte e para ajo që rrëfeu historinë e tyre dhe tregoi se ata janë ndarë për shkak të një tradhtie nga ana e Endrikut. Ajo gjithashtu pretendonte se ata kishin qenë të fejuar.

Sara-Endrik folën për lidhjen e tyre/ Reagon partnerja e tij...

Ndërsa nga ana tjetër, versioni i Endrikut është më ndryshe. Ai nuk i tregon shkaqet e ndarjes, por thotë se ishte faji i të dyve. Ndërsa për sa i përket raportit që kanë pasur, ai thotë se nuk kanë qenë të fejuar zyrtarisht, por familjet e tyre kanë qenë në dijeni.

Sara-Endrik folën për lidhjen e tyre/ Reagon partnerja e tij...

Mesa duket partnerja aktuale e Endrikut, ka hedhur kunja kundrejt Sarës, duke nënkuptuar se versioni i Endrikut ishte dinjitoz, ndërsa Sara i tregoi të gjitha detajet e historisë së tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH