Showbiz

Sara dhe Bardhi diskutojnë për krevatin "Nuk kemi pse e shohim njeri-tjetrin nga dy cepat e dhomës..."

Shkruar nga Liberale

Sara dhe Bardhi diskutojnë për krevatin "Nuk kemi pse e shohim

Një bisedë e gjatë ka ndodhur mes çiftit Bardhi dhe Sara pasditen e sotme në oborrin e shtëpisë së ‘BBV3’.

Pas mbrëmjes së djeshme, ku Bardhi i rrëmbeu puthjen e parë në buzë Sarës, siç duket gjërat mes tyre janë bërë më shumë serioze dhe ata janë afruar më shumë me njeri-tjetrin.

Sara dhe Bardhi diskutojnë për krevatin "Nuk kemi pse e shohim
Pasditen e sotme çifti ka diskutuar rreth shtretërve të tyre të cilët janë të pozicionuar ngjitur me njeri-tjetrin. Sara shprehet se ai krevat aty, aq afër me të sajin tregon sesa afër i qëndron gocës që ai ke përzemër.

Sara dhe Bardhi diskutojnë për krevatin "Nuk kemi pse e shohim
‘Ai vënd aty nuk është thjeshtë një krevat.Është një krevat pranë meje ku ne të dy edhe nëse konfliktohemi një ditë nuk kemi pse e shohim njeri-tjetrin nga dy cepat e dhomës. Ai krevat aty tregon sesa afër ti i qëndron gocës që ke përzemër në këtë shtëpi në shumë situata.’

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH