Showbiz

"Sapo të dal nga këtu, do të bëhem BABA", Albano tregon planet për familje: Më parë s'isha gati, por fëmija lëkund edhe burrat e fortë!

Shkruar nga Liberale

"Sapo të dal nga këtu, do të bëhem BABA", Albano

Në podkastin e Renisit dhe Diteas, Albano Bogdo ka rrëfyer se dëshiron të bëhet baba së shpejti.

Aktori i humorit ka thënë se më parë nuk ka qenë gati për t’u bërë prind, por tani ai e ndjen për të ndëmarrë këtë hap të rëndësishëm në jetë. 

Ai theksoi se gjëja e parë që do të bëjë, sapo kjo eksperiencë të mbarojë, është të bëhet baba.

“Nuk kam qenë gati të kisha fëmijë, se kam ndjerë. Por tani, gjëja e parë që do të bëj kur të dalë jashtë është të bëj fëmijë. Sepse fëmija paska një forcë, lëkund burrat më të fortë”, është shprehur Albano Bogdo. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH