Showbiz

Sa mund të fitojë ajo? Konkurrentja e Për’puthen: Harxhoj mbi 5 mijë euro në muaj

Shkruar nga Liberale
Sa mund të fitojë ajo? Konkurrentja e Për’puthen: Harxhoj

E pyetur për shpenzimet e saj mujore, Erika tha se shpesh herë ‘del minus’ dhe ndihmohet nga prindërit, por gjatë muajve të verës shpenzimet mund të kalojnë edhe shifrën 5 mijë euro.

Ajo ka bërë jo pak bujë në emisionin e dashurisë “Përputhen”, teksa ishte e ftuar sot në “Mos i bjer me top” në Top Channel.

Vajza nga Përputhen kanë bërë disa deklarata që kanë bërë bijë në media. Gabriela tha që shpenzoj 5 mijë euro në muaj, ndërsa Enisa tha tre mijë euro në muaj dhe patën shumë reagime. Çfarë mendon për deklaratat e vajzave”-ishte pyetja e gazetarit Ronaldo Sharka.

Po t’i kenë hallall u qoftë që i prishin. Por kam dyshimet e mia për Enisën. Shpenzimet e mia, muaji është me minus në fund të muajit. Por ka muaj që kalojnë këto shifra, por mund të jenë  edhe më pak. Muajt e verës edhe më shumë se 5 mijë”-ishte përgjigja e Erikës.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH