Showbiz

“Sa kam qarë te dasma”, Rike ngacmon Meritonin për dasmën me Ilnisën

Shkruar nga Liberale

“Sa kam qarë te dasma”, Rike ngacmon Meritonin për

Gjatë një bisede mes Rikes dhe Meritonit, Rikja i rrëfen atij emocionet që ka përjetuar kur e pa dhëndër në dasmën e tij me Ilnisën. Por mesa duket fjalët e saj kanë qenë një provokim për të ngacmuar Meritonin pasi ditën e dasmës ajo i kishte thënë Meritonit se nuk beson në marrëdhënien e tyre.

“Sa kam qarë te dasma”, Rike ngacmon Meritonin për

Rike: Sa kam qarë tek dasma që të kam parë dhëndër. Mishi kokrra, lotët e mia ujë. Isha pozitive, jam kënaqur.

Meriton: Unë se di kur ke qenë negative ti.

Graciano: Ajo ka impostimin edhe e bën vetë atë gjë se i pëlqen të lozi.

Kujtojmë se, ditën e dasmës së Meritonit me Ilnisën, Rike i ka thënë atij se ajo beson më shumë në marrëdhënien e Bardhit me Sarën se sa tek e tyre.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH