Showbiz

Rrëzohet në skenë! Bebe Rexha bëhet virale prej momentit epik (Video)

Shkruar nga Liberale

Rrëzohet në skenë! Bebe Rexha bëhet virale prej momentit

Në një moment ku po ngjiste shkallët në skenën e festivalit të madh “Coachella 2024” për të qenë më afër me orkestrën, Bebe rrëshqiti dhe u rrëzua para mijëra fansave.

Me një rikuperim të shpejtë dhe profesionalizëm, Rexha u ngrit në këmbë dhe vazhdoi të këndonte sikur të mos kishte ndodhur asnjë incident. Ky veprim tregoi se artistja ka një seriozitet dhe përkushtim ndaj muzikës që shkon përtej çdo pengese.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH