Showbiz

Rreperi i njohur shqiptar baba për herë të dytë

Shkruar nga Liberale

Rreperi i njohur shqiptar baba për herë të dytë

Reperi i njohur shqiptar, Lumi B, është bërë baba për herë të dytë. Ishte bashkëshortja e tij Miranda, e cila e bëri të ditur këtë lajm, përmes një postimi në InstaStory, ku edhe konfirmoi se djali i tyre erdhi në jetë më 28 mars.

“Më datën 28 mars 2024, jemi bekuar me lindjen e djalit tonë. Sot gjej rastin dhe dua të falënderoj nga zemra gjithë personelin mjekësor”, shkroi bashkëshortja e reperit.


Lumi B dhe Miranda janë një çift shumë simpatik. Ata tashmë janë prindër të dy djemve dhe familjes së tyre sapo iu shtua një anëtar i ri.

Rreperi i njohur shqiptar baba për herë të dytë

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH