Showbiz

Rrëfimi prekës! Ana Bajrami zbulon se ka dy fëmijë me autizëm

Shkruar nga Liberale

Rrëfimi prekës! Ana Bajrami zbulon se ka dy fëmijë me

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami ka bërë së fundmi një rrëfim prekës.

Në një intervistë të dhënë së fundmi ku ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë private, ajo ka treguar se ka dy fëmijë me autizëm.

Ajo tha se ndihet me fat për familjen e saj, teksa ka deklaruar për herë të parë se dy fëmijët e saj më të vegjël, Ideal Morris dhe Elektra i përkasin spektrit të autizmit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH