Showbiz

Roza Lati nuk e 'lë rehat' Romeon, vazhdojnë ngacmimet mes dy banorëve: I kam heq bokset unë...

Shkruar nga Liberale

Roza Lati nuk e 'lë rehat' Romeon, vazhdojnë ngacmimet mes

Ngacmimet mes Romeos dhe Roza Latit kanë vazhduar. Kjo e fundit i është futur e veshur me rroba banje në shtrat Romeos, i cili pretendonte se ishte pa të brendshme.

Aktori i njohur ishte shtrirë në krevatin e moderatores dhe ishte mbuluar me jorgan, ndërsa Roza fillimisht nuk pranoi të shtrihej, por pastaj shkoi dhe veshi bikini dhe u ul pranë tij.

Aktori i kërkonte të mbulohej, ndërsa Roza refuzoi duke thënë “kam vapë”.

Një reagim ka ardhur edhe nga Heidi Baci, e cila e pyetur nga Fation Kuqari sesi po i duket situata u përgjigj duke i thënë “më pëlqen”.

Pjesë nga biseda:

Roza: Mendoj se deri këtu jam mire me performancën time. Apo je zemër?

Romeo: Po, hajde mbulohu.

Fation: Heidi si të duket situata?

Heidi: Më pëlqen.

Romeo: Mbulohu Roza

Roza: Kam vapë

Meritoni i hedh krem Rozës tek këmbët dhe fillon ta masazhojë.

Romeo: Mos do të ndërrojmë vendet, a do te vish këtu mo?

Meriton: Ika ika.

Romeo: Ore kjo nuk futet, pse kështu do rrimë ne?

Roza: Ai ka hequr brekët normal që nuk futem.

Romeo: Po ti më the sot do të fus duart.

Roza: Po.

Romeo: Po më fut duar ore, mos më picko moj. Unë do e mbuloj tani kështu. Ti më the do të të fus duart do të të ngri zgupthi.

Roza: Unë ti fus duart.

Romeo: Kjo te barku se më lë gjithë shenja.

Roza: Do i fus duart tek kilikosja po thosha.

Romeo: Ka frikë të futet, se kështu lart rrinë që të gjithë.

Roza: Mund të të ketë marri malli të rrish më një femër seksi në shtrat, pas një muaj që kë që rri në BBV.

Romeo: Jo moj.

Ilnisa: E mbajtët fjalën?

Romeo: I kam heq bokset unë, jam pa bokse. Po mos të rri kjo 2 minuta unë nuk dal që këtej.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH