Showbiz

Romeo zbulon sekretin e Donaldit: Patentën e mori pasi doli nga Big-u

Shkruar nga Liberale

Romeo zbulon sekretin e Donaldit: Patentën e mori pasi doli nga Big-u

Gjatë një bisede me banorët e tjerë aktori Romeo Veshaj, ka treguar benefitet e të qenit binjakë. Ai tregon se Donaldi shumicën e rasteve ka marrë dokumentet e tij të identifikimit dhe ai po ashtu ka bërë të njëjtën gjë. Romeo rrëfen madje se edhe patentën Donaldi e ka marrë pasi ka dalë nga “BBV1”.

Biseda: 

Romeo: Donaldi patentën e ka marrë pasi doli nga Big Brother.

Fation: Domethënë ka qenë me patentën tënde?

Romeo: Po, me patentën time dhe pasaportën time. Shkoja në bankë dhe jepja kartën e identitetit të Donaldit, më vinte mandati. Aty duhet të shkruaja Donald Veshaj, unë nisja të shkruaja R…

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH