Showbiz

Romeo Veshaj zbulon se është pa shkollë, bën Eglën për 'të qarë': E lashë, sepse s’kisha para ta paguaja

Shkruar nga Liberale
Romeo Veshaj zbulon se është pa shkollë, bën Eglën

Big Brother Vip 3 po shkon drejt fundit, ndërsa emocionet sa vijnë dhe shtohen.   

Pyetjes se cila është ëndrra e tyre në sirtar, Romeo i është përgjigjur: Kam dashur shumë të bëja shkollën po nuk kam pasur mundësi se vitin e dytë e lash se nuk kisha mundësi ta paguaja.

“Më vjen keq”, u shpreh Egla.

Romeo ka treguar mbrëmë se pëlqimi i tij për Heidin ka nisur që me hyrjen e saj në shtëpinë e “Big Brother VIP3”. Gjatë një bisede me 4 finalistët e tjerë, Romeo tha se fillimisht ajo që ka pëlqyer te Heidi është buzëqeshja, duke shtuar se banorja i është dukur më ndryshe nga vajzat e tjera.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH