Showbiz

Romeo Veshaj eliminohet nga “Big Brother Vip”

Shkruar nga Liberale

Romeo Veshaj eliminohet nga “Big Brother Vip”

Publiku ka vendosur që mes Eglës dhe Romeos, në podiumin për çmimin e madh të shkojë, Egla.

Romeo kështu lë përfundimisht garën për çmimin e madh, pas një rrugëtimi të gjatë dhe tejet emocionues.

Kështu, në podiumin final, në një përballje titanësh shkon Egla Ceno dhe Julian Deda.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH