Showbiz

Pasi e lëndoi me fjalët e rënda, Romeo tenton të qetësojë Erjolën! Ia kthen ajo: Nuk u ngope? (Video)

Shkruar nga Liberale

Pasi e lëndoi me fjalët e rënda, Romeo tenton të

Mëngjesi i sotëm nuk ka qenë shumë i qetë në shtëpinë e Big Brother pasi Erjola është ndjerë e ofenduar pas fjalëve të rënda që Romeo tha dhe e nervozuar ka filluar të qajë, por si duket ky i fundit është tërhequr pas dhe i është afruar Erjolës për t'a qetësuar.

Pjesë nga biseda:

Erjola: Më lër në cepin tim të kërkoj!

Romeo: Po mir moj po mos u fut në ato tripa.

Erjola: Të kërkoj të më lësh në cepin tim! Nuk u ngope!

Romeo: Pse moj çfarë bëra? Unë të pyes si je moj?

E më pas pjesë e debatit të tyre është bërë dhe Juli ku ky i fundit ka ‘akuzuar’ Romeon pasi bëri Erjolën të qajë, duke i thënë gjithashtu se për dy muaj rresht ai e ka përndjekur banoren dhe nuk e ka lënë të qetë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH