Showbiz

Romeo qan, por ia del të sqarohet me Vesën! Përqafim dhe puthje mes tyre

Shkruar nga Liberale

Romeo qan, por ia del të sqarohet me Vesën! Përqafim dhe puthje

I mërzitur nga debati me Vesën, Romeo u përlot këtë mbrëmje, por ia doli të sqarohet me këngëtaren.

Moderatori i shprehu këngëtares mbështetjen e tij dhe mes lotësh, u përqafuan dhe shkëmbyen puthje me njëri-tjetrin.

Romeo: Nëse dështojmë, do të jetë dështim im dhe yti bashkë! Nëse fitojmë, fitojmë bashkë.

Romeo: Thjesht qetësohu, okej

Vesa ishte e lënduar nga mënyra se si konkurrentët me të cilët vuante dënimin në kazermë, u sollën me të pas arratisjes.

Sipas saj ishte një “kthim shpine”, ndërsa u përfshi në debat me Meritonin dhe Romeon.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH