Showbiz

Romeo nuk shkon as në “post Big Brother”, Ledjon Liço: Arsyet nuk i dimë

Shkruar nga Liberale

Romeo nuk shkon as në “post Big Brother”, Ledjon Liço:

Pas finales së mbajtur të shtunën, ku u shpall fituese aktorja Egla Ceno, këtë të martë po mbahet një “Post Big Brother Vip”.

Në studio janë shfaqur të katër finalistët Egla, Juli, Heidi dhe Meritoni, si dhe disa prej banorëve të tjerë, ndërsa mungon finalisti Romeo Veshaj.

Ky i fundit nuk u shfaq as në festën pas finales së Big Brother Vip, ku duket se ka hatërmbetje me produksionin, lidhur me faktin që nuk e çuan as në podium dhe jo më fitues.

Moderatori Ledjon Liço u shpreh se nuk i di arsyet, ‘por ndoshta do i mësojmë rrugës’.

Nuk i është përgjigjur ftesës Romeo Veshaj, arsyet nuk i dimi, ndoshta do i mësojmë rrugës”-tha moderatori Ledjon Liço.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH