Showbiz

Romeo i tregon gjendjen e të vëllait. Kthehet keq Heidi: Kujt i plasi! Çfarë ka ndodhur midis tyre? (Video)

Shkruar nga Liberale

Romeo i tregon gjendjen e të vëllait. Kthehet keq Heidi: Kujt i plasi!

Heidi ka një mision nga “Vëllai i Madh”. Romeo dhe gjitha banorët e tjerë duhet të besojnë se banori më i ri, Lidi Delia është vëllai i saj. Mirëpo, duket se prezenca e tij ka vënë pak në siklet Romeon i cili në një bisedë me Julin dhe Heidin në oborr, tregon se Lidi i kishte thënë se ka emocione. Heidi u shfaq indiferente.

Biseda e plotë në videon më poshtë:

Romeo: Më tha ai kam emocione. 

Heidi: Po kujt i plasi

Juli: Për respekt të Romeos mos e bëj këtë punë. Duhet t’ja japësh një mundësi

Romeo: Patjetër që do i japë, c’janë këto muhabete.

Juli: Jepja një mundësi, ai ka ardhur deri këtu

Heidi: Po tani mundësinë ja jep njerëzve kur të intereson.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH