Showbiz

Romeo emocionohet shumë pas mesazhit në "Big Love". Ja çfarë shkruhej (Video)

Shkruar nga Liberale

Romeo emocionohet shumë pas mesazhit në "Big Love". Ja

'Big Love’ është rikthyer përsëri dhe në këtë edicion të formatit më të ndjekur të ‘BBV3’.

Pasditen e sotme, banorët janë mbledhur në living teksa kanë lexuar mesazhet e ardhura për ata.

Një mesazh i gjatë dhe tepër emocionues ka ardhur për Romeon, teksa ka theksuar se: ‘Kurorën do fitosh!’

Një mesazh ky i ardhur nga një mbështetës prej vendlindjes së Romeos, Vlora, i cili emocionoi Romeon teksa ky i fundit e falenderoi dhe shtoi: Vlora ju dua!

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH